BİZ KİMİZ

OKYANUS AJANS olarak; Marka ve kurumlar için her projede yenilikçi olmayı ve yeni fikirler üretmeyi hedefler, müşterilerinin iletişim sorunlarına efektif ve yaratıcı çözümler sunar. Bunun için de; uzmanı olduğu geleneksel reklamcılığın, interaktif dünyanın, deneyimsel pazarlamanın tüm nimetlerinden sonuna kadar faydalanır.


OKYANUS AJANS çatısı altında yapılan tüm işler doğru zamanda, doğru hedefe ulaşır. Müşterimizin tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya yoğun kampanyalar yaptığımız için sağlam bir araştırmacı kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması yaptırmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklam verene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı biliriz. Planlamadan, pazarlama aktivitelerini ivmelendirmek için strateji oluşturmaya kadar her adımda devreye girer, yol gösterici oluruz.İlkelerimiz

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutarak, müşteri Memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır.

Misyonumuz

Faaliyete başladığımız günden itibaren, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı, etkin ve çözüm odaklı bir hizmet sunmak, Sektörel yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak, Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Güvenilirlik
  • Dinamizm
  • Yenilikçilik
  • Takım Çalışması
  • Liderlik

Bazı Projeler